• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Призначення пана Карла Тове Вікінгссона Почесним консулом України в місті Гетеборг, Королівство Швеція
Опубліковано 05 листопада 2020 року о 11:23

ВІТАЄМО ПАНА КАРЛА ТОВЕ ВІКІНГССОНА З ПРИЗНАЧЕННЯМ ПОЧЕСНИМ КОНСУЛОМ УКРАЇНИ В МІСТІ ГЕТЕБОРГ, КОРОЛІВСТВО ШВЕЦІЯ!

Після багатьох років плідної співпраці з Україною, Карл Вікінгссон, Президент та Генеральний директор Sigma Technology Group, стає першим Почесним консулом України в Західній та Південній Швеції.

Понад 14 років Sigma Group сприяла розбудові та зміцненню ділових зв’язків між Швецією та Україною. Об’єднуючи шведські та українські компанії, Sigma Group має відповідні механізми та спеціалістів з обох країн. Сьогодні наші можливості в цій галузі стають ще сильнішими завдяки Карлу Вікінгссону, який наразі отримав звання Почесного консула України в Гетеборзі, Королівство Швеція, для виконання консульських функцій у ленах Вестра Геталанд, Сконе, Холланд, Йончепінг, Кроноберг та Блекінге.

Швеція та Україна є давніми партнерами. Швеція була однією з перших країн Північної Європи, яка визнала Незалежність України. Впродовж останніх років Швеція знаходиться в топі 20 країн, що інвестують в українську економіку. Окрім значного політичного, фінансового та соціального співробітництва, Україна та Швеція розвинули науково-технічне партнерство. Багато всесвітньо відомих шведських компаній, включаючи Scania, Ericsson, Electrolux та інші налагодили співпрацю з Україною та часто беруть участь у бізнес-форумах Швеції та України.

Високий рівень технічної грамотності, добре розвинена ІТ-галузь та близькість до Європи є одними з факторів успіху та сприятливої співпраці між країнами. Sigma Group розпочала співпрацю з українським ІТ-ринком ще в 2006 році з придбання української ІТ-компанії Sigma Software. З тих пір Sigma Group доклала багато зусиль для розширення співпраці між Швецією та Україною, шляхом партнерства між шведсько-українськими бізнес-форумами та підтримання взаємодії з Посольством Швеції в Україні, підтримки технічних університетів та сприяння розвитку інновацій та підприємництва в Україні.

Створення Почесного консульства України в Гетеборзі на чолі з Карлом Вікінгсоном відкриває нові можливості для динамічної співпраці між нашими країнами та демонструє подальшу відданість Sigma Group підтримці ділових зв’язків з Україною. Офіс Sigma Technology у Гетеборзі стане простором для співпраці у консульських справах та для обговорення шляхів ще більшого зближення Швеції та України.

«Під час співпраці з українською командою нам вдалося побудувати екосистему, яка сприяє тісним взаємовідносинам між компаніями Sigma Group, технічними університетами та клієнтами. Українці прагнуть розвиватися та впроваджувати інновації, вони орієнтовані на результат та є відданими партнерами, що важливо для успіху в бізнесі. Я твердо налаштований продовжувати наші зусилля у сприянні стартапам та підприємництву в Україні і створювати основу для плідного партнерства з обох сторін», - сказав Карл Вікінгссон.

«Ми маємо честь вітати Карла Вікінгссона Почесним консулом України в Гетеборзі. Його цінні знання та практичний досвід у співпраці з Україною, а також щира любов до країни є основою для подальшої успішної роботи», - говорить Олена Полуніна, Тимчасовий повірений у справах України в Королівстві Швеція.

Для отримання додаткової інформації, ви можете звернутися до офісу Карла Вікінгсона:  

carl_vikingsson@outlook.com

carl.vikingsson@sigmatechnology.se 

+46 706 011 957

Більше інформації ви знайдете за посиланнями:

Web: https://sigmatechnology.se/pressrelease/carl-vikingsson-appointed-as-the-honorary-consul-of-ukraine-in-western-and-southern-sweden/

Mynewsdesk (Swedish): https://www.mynewsdesk.com/se/sigma/pressreleases/carl-vikingsson-utsedd-till-ukrainas-honoraerkonsul-i-vaestsverige-och-soedra-sverige-3048609

Facebook: https://www.facebook.com/sigmatechnologygroup/posts/1749081191933095

LinkedIn: https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6730031049558040576

Carl Vikingsson. Photo credit: Kristofer Hedlund

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux