Нормативно-правові акти, які регулюють питання оформлення паспортних документів:
Паспорт громадянина України для виїзду за кордон (біометричний) видається дипломатичним представництвом/консульською установою у таких випадках:
оформлення вперше паспорта (у тому числі у зв’язку із набуттям громадянства України), втрати або викрадення паспорта, непридатності (пошкодження) паспорта для подальшого використання, відсутності в паспорті вільних сторінок для віз та інших позначок, закінчення строку дії паспорта, зміни персональних даних, виявлення помилки в паспорті.
Оформлення паспорта громадянам України, які досягли шістнадцятирічного віку, здійснюється на підставі їх особистої заяви.
Оформлення паспорта громадянам України, які не досягли шістнадцятирічного віку, здійснюється на підставі заяви батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників, а якщо батьки не перебувають у шлюбі – за заявою того з батьків, з яким проживає особа, або інших представників.
Паспорт оформлюється особам, які не досягли шістнадцятирічного віку, на 4 роки, а особам, які досягли шістнадцятирічного віку, – на 10 років.
У разі здійснення регулярних поїздок за кордон та необхідності при цьому завчасного оформлення віз для в’їзду до іноземних держав за обґрунтованою заявою громадянину може бути оформлено другий паспорт.
Попередній паспорт підлягає вилученню та анулюванню. Він може бути повернутий за письмовою заявою особи про повернення паспорта для виїзду за кордон, що підлягає обміну, після його анулювання у зв’язку з наявністю в ньому віз. Перед цим паспорт підлягає анулюваний, відомості про це вносяться до паспортної інформаційної системи. Анулювання паспорта здійснюється шляхом пробиття не менш як двох отворів у машинозчитуваній зоні на першій сторінці з особистими даними.
Для оформлення нового паспорта громадянина України для виїзду за кордон для осіб старше 16 років, у зв'язку з:
- закінченням терміну дії наявного закордонного паспорта;
- необхідністю оновлення закордонного паспорта для подачі документів на продовження дозволу на роботу/проживання в Швеції;
- відсутністю вільних сторінок в наявному закордонному паспорті;
- пошкодженням наявного закордонного паспорта;
необхідно ОСОБИСТО звернутись до консульського відділу Посольства й ПОДАТИ такі документи:
1) оригінал Вашого закордонного паспорта громадянина України ТА копію його першої сторінки;
2) оригінал внутрішнього паспорта громадянина України (у формі книжки чи ID) АБО копії всіх сторінок паспорта з відмітками;
В разі ЗМІНИ ПРІЗВИЩА чи ІМЕНІ в Швеції, ОБОВ’ЯЗКОВО подається внутрішній паспорт громадянина України, оформлений на нове прізвище та ім’я.
3) копію одного з наступних документів, що підтверджує легальне проживання в Швеції чи в іншій зарубіжній країні: дозвіл на проживання (Uppehållstillstånd) / дозвіл на роботу в Швеції, контракт на роботу, лист Міграційної служби Швеції про надання дозволу на проживання/навчання/роботу/возз’єднання з родиною;
4) заявку-анкету на оформлення закордонного паспорта.
Заповніть ЗАЯВУ-АНКЕТУ за посиланням https//goo.gl/forms/YJ70Eka5Sfuxjy2p2 або завантажте її ТУТ.
ВАРТІСТЬ оформлення нового паспорта – 1417 крон (пункти 1 і 2 Розділу І «Паспорті дії» Тарифів консульського збору.
Оплата здійснюється в БЕЗГОТІВКОВІЙ формі банківською карткою через POS термінал в Посольстві або через банк.
ТЕРМІН ОФОРМЛЕННЯ паспорта – до 3 місяців.
Процедури термінового оформлення паспорта законодавством не передбачено.
Для ОТРИМАННЯ виготовленого паспорта потрібно ОСОБИСТО звернутись до Посольства для проходження процедури ідентифікації відбитків пальців й надати попередній закордонний паспорт.
Для оформлення нового паспорта громадянина України для виїзду за кордон у зв’язку з ВТРАТОЮ або ВІДСУТНІСТЮ паспорта для виїзду за кордон з інших причин особам старше 16 років необхідно ОСОБИСТО звернутись до консульського відділу Посольства й ПОДАТИ такі документи:
1) копію першої сторінки втраченого/відсутнього закордонного паспорта громадянина України (в разі наявності);
2) оригінал внутрішнього паспорта громадянина України (у формі книжки чи ID) ТА копії всіх сторінок паспорта з відмітками;
В разі ЗМІНИ ПРІЗВИЩА чи ІМЕНІ в Швеції, ОБОВ’ЯЗКОВО подається внутрішній паспорт громадянина України, оформлений на нове прізвище та ім’я.
3) довідку з поліції Швеції про реєстрацію звеснення стосовно втрати закордонного паспорта громадянина України;
4) копію одного з наступних документів, що підтверджує легальне проживання в Швеції чи в іншій зарубіжній країні: дозвіл на проживання (Uppehållstillstånd) / дозвіл на роботу в Швеції, контракт на роботу, лист Міграційної служби Швеції про надання дозволу на проживання/навчання/роботу/возз’єднання з родиною;
5) заявку-анкету на оформлення закордонного паспорта.
Заповніть ЗАЯВУ-АНКЕТУ за посиланням https//goo.gl/forms/YJ70Eka5Sfuxjy2p2 або скачайте її ТУТ.
ВАРТІСТЬ оформлення нового паспорта у звязку з ВТРАТОЮ або ВІДСУТНІСТЮ діючого паспорта для виїзду за кордон з інших причин – 1417 крон (пункти 1 і 2 Розділу І «Паспорті дії» Тарифів консульського збору).
Оплата здійснюється в БЕЗГОТІВКОВІЙ формі банківською карткою через POS термінал в Посольстві або через банк.
ТЕРМІН ОФОРМЛЕННЯ паспорта – до 3 місяців, з дня підтвердження особи та належності до громадянства України.
Процедури термінового оформлення паспорта законодавством не передбачено.
Для ОТРИМАННЯ виготовленого паспорта потрібно ОСОБИСТО звернутись до Посольства для проходження процедури ідентифікації відбитків пальців.
Для оформлення нового паспорта громадянина України для виїзду за кордон у зв’язку з ПОШКОДЖЕННЯМ діючого паспорта для виїзду за кордон особам старше 16 років необхідно ОСОБИСТО звернутись до консульського відділу Посольства й ПОДАТИ такі документи:
1) оригінал Вашого ПОШКОДЖЕНОГО закордонного паспорта громадянина України;
2) оригінал внутрішнього паспорта громадянина України (у формі книжки чи ID) ТА копії всіх сторінок паспорта з відмітками;
В разі ЗМІНИ ПРІЗВИЩА чи ІМЕНІ в Швеції, ОБОВ’ЯЗКОВО подається внутрішній паспорт громадянина України, оформлений на нове прізвище та ім’я.
3) копію одного з наступних документів, що підтверджує легальне проживання в Швеції чи в іншій зарубіжній країні: Таким документом може бути: дозвіл на проживання (Uppehållstillstånd) / дозвіл на роботу в Швеції, контракт на роботу, лист Міграційної служби Швеції про надання дозволу на проживання/навчання/роботу/возз’єднання з родиною;
4) заявку-анкету на оформлення закордонного паспорта.
Заповніть ЗАЯВУ-АНКЕТУ за посиланням https//goo.gl/forms/YJ70Eka5Sfuxjy2p2 або скачайте її ТУТ.
ВАРТІСТЬ оформлення нового паспорта у звязку з ПОШКОДЖЕННЯМ чи ВТРАТОЮ діючого паспорта – 1417 крон (пункти 1 і 2 Розділу І «Паспорті дії» Тарифів консульського збору).
Оплата здійснюється в БЕЗГОТІВКОВІЙ формі банківською карткою через POS термінал в Посольстві або через банк.
ТЕРМІН ОФОРМЛЕННЯ паспорта – до 3 місяців , з дня підтвердження особи та належності до громадянства України.
Процедури термінового оформлення паспорта законодавством не передбачено.
Для ОТРИМАННЯ виготовленого паспорта потрібно ОСОБИСТО звернутись до Посольства для проходження процедури ідентифікації відбитків пальців й представити попередній пошкоджений закордонний паспорт.
Для оформлення вперше паспорта громадянина України для виїзду за кордон ДИТИНІ – віком до 16 років, яка народилася в Швеції, один із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників має ОСОБИСТО подати до Посольства України в Королівстві Швеція наступні документи:
1) «ВИПИСКУ З РЕЄСТРУ НАСЕЛЕННЯ» про народження дитини («Personbevis - Utdrag om folkbokföringsuppgifter» або «Barns födelse registerutdag»), видану Податковою службою Швеції (SKATTEVERKET).
Виписка має бути легалізованою та подана разом з нотаріально засвідченим перекладом на українську мову.
Для цього потрібно:
- оформити «Виписку з реєстру населення» з печаткою та підписом уповноваженої особи установи в офісі Податкової служби Швеції (якщо дитині не присвоєно персональний номер) або через веб-сайт установи (якщо дитина має персональний номер);
- провести процедуру легалізації виписки – проставивши штамп «Аpostille» в будь-якого шведського нотаріуса (NOTARIUS PABLICUS);
- оформити переклад документа на українську мову, звернувшись до офіційного бюро перекладів чи дипломованого перекладача, акредитованого при Посольстві (список перекладачів);
- засвідчити нотаріально підпис перекладача під перекладом документа на українську мову (дану процедуру можна провести в Посольстві. Вартість засвідчення підпису – 218 шв. крон).
ВИПИСКА ПОДАЄТЬСЯ РАЗОМ З ТРЬОМА КОПІЯМИ ВСІХ СТОРІНОК ДОКУМЕНТА
2) ЗАЯВУ про реєстрацію дитини громадянином України (додається – ЗАЯВА. або ДОВІДКУ про реєстрацію дитини громадянином України, якщо відповідна реєстрація вже була проведена в Посольстві раніше (повторна реєстрація дитини громадянином України не проводиться);
3) ОРИГІНАЛ паспорта громадянина України для виїзду за кордон або внутрішнього паспорта громадянина України ТОГО З БАТЬКІВ, ЯКИЙ ПОДАЄ ЗАЯВУ.
У разі якщо мати або батько після народження дитини змінили прізвище, додатково надаються документи, що підтверджують цей факт (свідоцтво про шлюб, про розлучення, про зміну прізвища тощо).
4) КОПІЮ першої сторінки закордонного паспорта або всіх сторінок внутрішнього паспорта України ДРУГОГО з батьків - громадянина України.
У разі, якщо другий з батьків є іноземним громадянином, подається копія першої сторінки його паспорта.
5) ЗАЯВУ другого з батьків про згоду на оформлення дитині паспорта для виїзду за кордон (відкрити – ЗАЯВУ).
Заява подається другим із батьків, який є громадянином України. Якщо другий з батьків є іноземним громадянином, то заява не подається.
Заява подається другим з батьків особисто в Посольстві, В разі неможливості особистої подачі заяви другим з батьків – потрібно надати нотаріально засвідчену заяву про згоду другого з батьків на оформленння дитині паспорта (для цього потрібно роздрукувати зазначену вище заяву, підписати її та звернутися до місцевого нотаріуса для засвідчення підпису на заяві. Заява подається в оригіналі).
6) ІНФОРМАЦІЙНУ КАРТКУ (відкрити - КАРТКУ)
7) ДЛЯ ДИТИНИ ВІКОМ ДО 12 РОКІВ - ОДНУ ВЕЛИКУ КОЛЬОРОВУ ФОТОКАРТКУ ДИТИНИ розміром 10 см на 15 см (вимоги до фотокартки – як на паспорт, обличчя дитини повинне займати 70 - 80 % фото, фон – білий, дитина на фотокартці має дивитися прямо ( скачати - ВИМОГИ ДО ФОТОКАРТКИ). ПРИСУТНІСТЬ ДИТИНИ НЕ ПОТРІБНА.
ДІТИ, ЯКИМ ВИПОВНИЛОСЯ 12 РОКІВ, МАЮТЬ БУТИ ОСОБИСТО ПРИСУТНІ ПРИ ПОДАЧІ ЗАЯВИ НА ОФОРМЛЕННЯ ЗАКОРДОННОГО ПАСПОРТА ДЛЯ ФОТОГРАФУВАННЯ ТА СКАНУВАННЯ ВІДБИТКІВ ПАЛЬЦІВ.
ТЕРМІН ДІЇ ПАСПОРТА – дітям, які не досягли 16 річного віку, паспорт оформлюється на 4 роки.
ВАРТІСТЬ оформлення дитині (віком до 16 років) паспорта громадянина України для виїзду за кордон становить 436 шв. крон. (пункт 2 Розділу І «Паспорті дії» Тарифів консульського збору).
ОПЛАТА здійснюється в БЕЗГОТІВКОВІЙ формі банківською карткою через POS термінал в Посольстві або через банк.
ТЕРМІН ОФОРМЛЕННЯ паспорта – до 3 місяців.
Процедури термінового оформлення паспорта законодавством не передбачено.
Для ОТРИМАННЯ виготовленого паспорта один із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників має ОСОБИСТО звернутися до Посольства. Присутність дитини при отриманні документів не потрібна.
БЛАНКИ ДОКУМЕНТІВ
2. - ЗАЯВА про реєстрацію дитини громадянином України
3. - ЗАЯВА другого з батьків про згоду на оформлення дитині паспорта для виїзду за кордон
4. - ВИМОГИ ДО ФОТОКАРТКИ
Для оформлення нового паспорта громадянина України для виїзду за кордон ДИТИНІ – віком до 16 років, яка народилася в Швеції (замість діючого паспорта), у зв'язку з:
- закінченням терміну дії наявного закордонного паспорта;
- необхідністю оновлення закордонного паспорта для подачі документів на продовження дозволу на роботу/проживання в Швеції;
- втратою наявного закордонного паспорта;
- пошкодженням наявного закордонного паспорта;
один із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників має ОСОБИСТО подати до Посольства України в Королівстві Швеція наступні документи:
1) «ВИПИСКУ З РЕЄСТРУ НАСЕЛЕННЯ» про народження дитини («Personbevis - Utdrag om folkbokföringsuppgifter» або «Barns födelse registerutdag»), видану Податковою службою Швеції (SKATTEVERKET).
Виписка має бути легалізованою та подана разом з нотаріально засвідченим перекладом на українську мову.
Для цього потрібно:
- оформити «Виписку з реєстру населення» з печаткою та підписом уповноваженої особи установи в офісі Податкової служби Швеції (якщо дитині не присвоєно персональний номер) або через веб-сайт установи (якщо дитина має персональний номер);
- провести процедуру легалізації виписки – проставивши штамп «Аpostille» в будь-якого шведського нотаріуса (NOTARIUS PABLICUS);
- оформити переклад документа на українську мову, звернувшись до офіційного бюро перекладів чи дипломованого перекладача, акредитованого при Посольстві (список перекладачів);
- засвідчити нотаріально підпис перекладача під перекладом документа на українську мову (дану процедуру можна провести в Посольстві. Вартість засвідчення підпису – 218 шв. крон).
ВИПИСКА ПОДАЄТЬСЯ РАЗОМ З ТРЬОМА КОПІЯМИ ВСІХ СТОРІНОК ДОКУМЕНТА
2) ДОВІДКУ про реєстрацію дитини громадянином України, видану Посольством України в Швеції.
3) ПОПЕРЕДНІЙ «Паспорт громадянина України для виїзду за кордон» дитини (в разі втрати паспорта потрібно надати довідку з Поліції Швеції про реєстрацію зверненення щодо втрати закордонного паспорта дитини та копію першої сторінки втраченого закордонного паспорта дитини - в разі наявності);
4) ОРИГІНАЛ паспорта громадянина України для виїзду за кордон або внутрішнього паспорта громадянина України ТОГО З БАТЬКІВ, ЯКИЙ ПОДАЄ ЗАЯВУ.
У разі якщо мати або батько після народження дитини змінили прізвище, додатково надаються документи, що підтверджують цей факт (свідоцтво про шлюб, про розлучення, про зміну прізвища тощо).
5) ОРИГІНАЛ паспорта або КОПІЮ першої сторінки закордонного паспорта або всіх сторінок внутрішнього паспорта України ДРУГОГО з батьків - громадянина України.
У разі, якщо другий з батьків є іноземним громадянином, подається копія першої сторінки його паспорта.
6) ЗАЯВУ другого з батьків про згоду на оформлення дитині паспорта для виїзду за кордон (відкрити – ЗАЯВУ).
Заява подається другим із батьків, який є громадянином України. Якщо другий з батьків є іноземним громадянином, то заява не подається.
Заява подається другим з батьків особисто в Посольстві, В разі неможливості особистої подачі заяви другим з батьків – потрібно надати нотаріально засвідчену заяву про згоду другого з батьків на оформленння дитині паспорта (для цього потрібно роздрукувати зазначену вище заяву, підписати її та звернутися до місцевого нотаріуса для засвідчення підпису на заяві. Заява подається в оригіналі).
Якщо дитина проживає з одним із батьків, подається оригінал та копія одного з таких документів:
• свідоцтво про смерть другого з батьків;
• рішення суду про позбавлення батьківських прав другого з батьків;
• рішення суду про визнання другого з батьків безвісно відсутнім;
• рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
• оригінал витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України;
З цими документами потрібно надати також довідку про реєстрацію місця проживання дитини разом з одним із батьків, який подає заяву-анкету.
7) ІНФОРМАЦІЙНУ КАРТКУ (відкрити - КАРТКУ)
8) ДЛЯ ДИТИНИ ВІКОМ ДО 12 РОКІВ - ОДНУ ВЕЛИКУ КОЛЬОРОВУ ФОТОКАРТКУ ДИТИНИ розміром 10 см на 15 см (вимоги до фотокартки – як на паспорт, обличчя дитини повинне займати 70 - 80 % фото, фон – білий, дитина на фотокартці має дивитися прямо ( відкрити - ВИМОГИ ДО ФОТОКАРТКИ). ПРИСУТНІСТЬ ДИТИНИ НЕ ПОТРІБНА.
ДІТИ, ЯКИМ ВИПОВНИЛОСЯ 12 РОКІВ, МАЮТЬ БУТИ ОСОБИСТО ПРИСУТНІ ПРИ ПОДАЧІ ЗАЯВИ НА ОФОРМЛЕННЯ ПАСПОРТА ДЛЯ ФОТОГРАФУВАННЯ ТА ЗНЯТТЯ ВІДБИТКІВ ПАЛЬЦІВ.
ТЕРМІН ДІЇ ПАСПОРТА – дітям, які не досягли 16 річного віку, паспорт оформлюється на 4 роки.
ВАРТІСТЬ оформлення дитині (віком до 16 років) паспорта громадянина України для виїзду за кордон становить 436 шв. крон. (пункт 2 Розділу І «Паспорті дії» Тарифів консульського збору).
ОПЛАТА здійснюється в БЕЗГОТІВКОВІЙ формі банківською карткою через POS термінал в Посольстві або через банк.
ТЕРМІН ОФОРМЛЕННЯ паспорта – до 3 місяців.
Процедури термінового оформлення паспорта законодавством не передбачено.
Для ОТРИМАННЯ виготовленого паспорта один із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників має ОСОБИСТО звернутися до Посольства. Присутність дитини при отриманні документів не потрібна.
БЛАНКИ ДОКУМЕНТІВ
2. - ЗАЯВА про реєстрацію дитини громадянином України
3. - ЗАЯВА другого з батьків про згоду на оформлення дитині паспорта для виїзду за кордон
4. - ВИМОГИ ДО ФОТОКАРТКИ
Для реєстрації новонародженої дитини громадянином України та оформлення їй паспорта громадянина України для виїзду за кордон, один із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників має ОСОБИСТО подати до Посольства України в Королівстві Швеція наступні документи:
1) «ВИПИСКУ З РЕЄСТРУ НАСЕЛЕННЯ» про народження дитини («Personbevis - Utdrag om folkbokföringsuppgifter» або «Barns födelse registerutdag»), видану Податковою службою Швеції (SKATTEVERKET).
Виписка має бути легалізованою та подана разом з нотаріально засвідченим перекладом на українську мову.
Для цього потрібно:
- оформити «Виписку з реєстру населення» з печаткою та підписом уповноваженої особи установи в офісі Податкової служби Швеції (якщо дитині не присвоєно персональний номер) або через веб-сайт установи (якщо дитина має персональний номер);
- провести процедуру легалізації виписки – проставивши штамп «Аpostille» в будь-якого шведського нотаріуса (NOTARIUS PABLICUS);
- оформити переклад документа на українську мову, звернувшись до офіційного бюро перекладів чи дипломованого перекладача, акредитованого при Посольстві (список перекладачів);
- засвідчити нотаріально підпис перекладача під перекладом документа на українську мову (дану процедуру можна провести в Посольстві. Вартість засвідчення підпису – 218 шв. крон).
ВИПИСКА ПОДАЄТЬСЯ РАЗОМ З ТРЬОМА КОПІЯМИ ДОКУМЕНТА
2) ЗАЯВУ про реєстрацію дитини громадянином України (відкрити – ЗАЯВУ.
3) ОРИГІНАЛ паспорта громадянина України для виїзду за кордон або внутрішнього паспорта громадянина України ТОГО З БАТЬКІВ, ЯКИЙ ПОДАЄ ЗАЯВУ.
У разі якщо мати або батько після народження дитини змінили прізвище, додатково надаються документи, що підтверджують цей факт (свідоцтво про шлюб, про розлучення, про зміну прізвища тощо).
4) КОПІЮ першої сторінки закордонного паспорта або всіх сторінок внутрішнього паспорта України ДРУГОГО з батьків - громадянина України.
У разі, якщо другий з батьків є іноземним громадянином, подається копія першої сторінки його паспорта.
5) ЗАЯВУ другого з батьків про згоду на оформлення дитині паспорта для виїзду за кордон (відкрити – ЗАЯВУ).
Заява подається другим із батьків, який є громадянином України. Якщо другий з батьків є іноземним громадянином, то заява не подається.
Заява подається другим з батьків особисто в Посольстві, В разі неможливості особистої подачі заяви другим з батьків – потрібно надати нотаріально засвідчену заяву про згоду другого з батьків на оформленння дитині паспорта (для цього потрібно роздрукувати зазначену вище заяву, підписати її та звернутися до місцевого нотаріуса для засвідчення підпису на заяві. Заява подається в оригіналі).
6) ІНФОРМАЦІЙНУ КАРТКУ (відкрити - КАРТКУ)
9) ОДНУ ВЕЛИКУ КОЛЬОРОВУ ФОТОКАРТКУ ДИТИНИ розміром 10 см на 15 см (вимоги до фотокартки – як на паспорт, обличчя дитини повинне займати 70 - 80 % фото, фон – білий, дитина на фотокартці має дивитися прямо ( відкрити - ВИМОГИ ДО ФОТОКАРТКИ). Фотографування новонароджених дітей в Посольстві не проводиться).
ТЕРМІН ДІЇ ПАСПОРТА – дітям, які не досягли 16 річного віку, паспорт оформлюється на 4 роки.
ВАРТІСТЬ оформлення дитині (віком до 16 років) паспорта громадянина України для виїзду за кордон становить 436 шв. крон. (пункт 2 Розділу І «Паспорті дії» Тарифів консульського збору).
ОПЛАТА здійснюється в БЕЗГОТІВКОВІЙ формі банківською карткою через POS термінал в Посольстві або через банк.
ТЕРМІН ОФОРМЛЕННЯ паспорта – до 3 місяців.
Процедури термінового оформлення паспорта законодавством не передбачено.
Для ОТРИМАННЯ виготовленого паспорта один із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників має ОСОБИСТО звернутися до Посольства. Присутність дитини при отриманні документів не потрібна.
БЛАНКИ ДОКУМЕНТІВ
2. - ЗАЯВА про реєстрацію дитини громадянином України
3. - ЗАЯВА другого з батьків про згоду на оформлення дитині паспорта для виїзду за кордон
4. - ВИМОГИ ДО ФОТОКАРТКИ
Для оформлення вперше паспорта громадянина України для виїзду за кордон ДИТИНІ – віком до 16 років, яка народилася в Україні, обоє з батьків якої є громадянами України, один із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників має ОСОБИСТО подати до Посольства України в Королівстві Швеція наступні документи:
1) ОРИГІНАЛ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ
2) ОРИГІНАЛ ПОПЕРЕДНЬОГО «Проїзного документа» дитини, або ОРИГІНАЛ «Паспорта громадянина України для виїзду за кордон» того з батьків, до якого внесені дані про дитину
3) ОРИГІНАЛ внутрішнього паспорта України дитини, яка досягла 14 років - в разі наявності
4) ОРИГІНАЛ паспорта громадянина України для виїзду за кордон або внутрішнього паспорта громадянина України ТОГО З БАТЬКІВ, ЯКИЙ ПОДАЄ ЗАЯВУ.
В разі якщо мати або батько після народження дитини змінили прізвище, додатково надаються документи, що підтверджують цей факт (свідоцтво про шлюб, про розлучення, про зміну прізвища тощо).
5) КОПІЮ першої сторінки закордонного паспорта або всіх сторінок внутрішнього паспорта України ДРУГОГО з батьків - громадянина України.
В разі, якщо другий з батьків є іноземним громадянином, подається копія першої сторінки його закордонного паспорта.
6) ЗАЯВУ другого з батьків про згоду на оформлення дитині паспорта для виїзду за кордон (відкрити – ЗАЯВУ).
Заява подається другим з батьків, який є громадянином України. Якщо другий з батьків є іноземним громадянином, то заява не подається.
Заява подається другим з батьків особисто в Посольстві, В разі неможливості особистої подачі заяви другим з батьків – потрібно надати нотаріально засвідчену заяву про згоду другого з батьків на оформленння дитині паспорта (для цього потрібно роздрукувати зазначену вище заяву, підписати її та звернутися до місцевого нотаріуса для засвідчення підпису на заяві. Заява подається в оригіналі).
Якщо дитина проживає з одним із батьків, подається оригінал та копія одного з таких документів:
• свідоцтво про смерть другого з батьків;
• рішення суду про позбавлення батьківських прав другого з батьків;
• рішення суду про визнання другого з батьків безвісно відсутнім;
• рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
• оригінал витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України;
З цими документами потрібно надати також довідку про реєстрацію місця проживання дитини разом з одним із батьків, який подає заяву-анкету. Довідка видається в Україні органами реєстрації місця проживання.
7) ІНФОРМАЦІЙНУ КАРТКУ (завантажити - КАРТКУ)
8) ДЛЯ ДИТИНИ ВІКОМ ДО 12 РОКІВ - ОДНУ ВЕЛИКУ КОЛЬОРОВУ ФОТОКАРТКУ ДИТИНИ розміром 10 см на 15 см (вимоги до фотокартки – як на паспорт, обличчя дитини повинне займати 70 - 80 % фото, фон – білий, дитина на фотокартці має дивитися прямо ( відкрити - ВИМОГИ ДО ФОТОКАРТКИ). ПРИСУТНІСТЬ ДИТИНИ НЕ ПОТРІБНА.
ДІТИ, ЯКИМ ВИПОВНИЛОСЯ 12 РОКІВ, МАЮТЬ БУТИ ОСОБИСТО ПРИСУТНІ ПРИ ПОДАЧІ ЗАЯВИ НА ОФОРМЛЕННЯ ПАСПОРТА ДЛЯ ФОТОГРАФУВАННЯ ТА ЗНЯТТЯ ВІДБИТКІВ ПАЛЬЦІВ.
ТЕРМІН ДІЇ ПАСПОРТА – дітям, які не досягли 16 річного віку, паспорт оформлюється на 4 роки.
ВАРТІСТЬ оформлення дитині (віком до 16 років) паспорта громадянина України для виїзду за кордон становить 436 шв. крон. (пункт 2 Розділу І «Паспорті дії» Тарифів консульського збору).
ОПЛАТА здійснюється в БЕЗГОТІВКОВІЙ формі банківською карткою через POS термінал в Посольстві або через банк.
ТЕРМІН ОФОРМЛЕННЯ паспорта – до 3 місяців.
Процедури термінового оформлення паспорта законодавством не передбачено.
Для ОТРИМАННЯ виготовленого паспорта один із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників має ОСОБИСТО звернутися до Посольства. Присутність дитини при отриманні документів не потрібна.
БЛАНКИ ДОКУМЕНТІВ
1. - ЗАЯВА другого з батьків про згоду на оформлення дитині паспорта для виїзду за кордон
2. - ВИМОГИ ДО ФОТОКАРТКИ
3. - ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА на оформлення паспорта дитині
4. - ДОВІДКА про порядок оформлення дитині, яка народилася в Україні (до досягнення 14 років), паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
Для оформлення нового паспорта громадянина України для виїзду за кордон ДИТИНІ – віком до 16 років, яка народилася в Україні, обоє з батьків якої є громадянами України, один із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників має ОСОБИСТО подати до Посольства України в Королівстві Швеція наступні документи:
1) ОРИГІНАЛ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ
2) ОРИГІНАЛ ПОПЕРЕДНЬОГО «Паспорта громадянина України для виїзду за кордон» чи «Проїзного документа» дитини, або ОРИГІНАЛ «Паспорта громадянина України для виїзду за кордон» того з батьків, до якого внесені дані про дитину;
3) ОРИГІНАЛ « Внутрішнього паспорта України» дитини (оформлюється в Україні з 14 років) - в разі наявності;
4) ОРИГІНАЛ паспорта громадянина України для виїзду за кордон або внутрішнього паспорта громадянина України ТОГО З БАТЬКІВ, ЯКИЙ ПОДАЄ ЗАЯВУ.
В разі якщо мати або батько після народження дитини змінили прізвище, додатково надаються документи, що підтверджують цей факт (свідоцтво про шлюб, про розлучення, про зміну прізвища тощо).
5) КОПІЮ першої сторінки закордонного паспорта або всіх сторінок внутрішнього паспорта України ДРУГОГО з батьків - громадянина України.
В разі, якщо другий з батьків є іноземним громадянином, подається копія першої сторінки його закордонного паспорта.
6) ЗАЯВУ другого з батьків про згоду на оформлення дитині паспорта для виїзду за кордон (відкрити – ЗАЯВУ).
Заява подається другим з батьків, який є громадянином України. Якщо другий з батьків є іноземним громадянином, то заява не подається.
Заява подається другим з батьків особисто в Посольстві, В разі неможливості особистої подачі заяви другим з батьків – потрібно надати нотаріально засвідчену заяву про згоду другого з батьків на оформленння дитині паспорта (для цього потрібно роздрукувати зазначену вище заяву, підписати її та звернутися до місцевого нотаріуса для засвідчення підпису на заяві. Заява подається в оригіналі).
Якщо дитина проживає з одним із батьків, подається оригінал та копія одного з таких документів:
• свідоцтво про смерть другого з батьків;
• рішення суду про позбавлення батьківських прав другого з батьків;
• рішення суду про визнання другого з батьків безвісно відсутнім;
• рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
• оригінал витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України;
З цими документами потрібно надати також довідку про реєстрацію місця проживання дитини разом з одним із батьків, який подає заяву-анкету. Довідка видається в Україні органами реєстрації місця проживання.
7) ІНФОРМАЦІЙНУ КАРТКУ (завантажити - КАРТКУ)
8) ДЛЯ ДИТИНИ ВІКОМ ДО 12 РОКІВ - ОДНУ ВЕЛИКУ КОЛЬОРОВУ ФОТОКАРТКУ ДИТИНИ розміром 10 см на 15 см (вимоги до фотокартки – як на паспорт, обличчя дитини повинне займати 70 - 80 % фото, фон – білий, дитина на фотокартці має дивитися прямо ( відкрити - ВИМОГИ ДО ФОТОКАРТКИ). ПРИСУТНІСТЬ ДИТИНИ НЕ ПОТРІБНА.
ДІТИ, ЯКИМ ВИПОВНИЛОСЯ 12 РОКІВ, МАЮТЬ БУТИ ОСОБИСТО ПРИСУТНІ ПРИ ПОДАЧІ ЗАЯВИ НА ОФОРМЛЕННЯ ПАСПОРТА ДЛЯ ФОТОГРАФУВАННЯ ТА ЗНЯТТЯ ВІДБИТКІВ ПАЛЬЦІВ.
ТЕРМІН ДІЇ ПАСПОРТА – дітям, які не досягли 16 річного віку, паспорт оформлюється на 4 роки.
ВАРТІСТЬ оформлення дитині (віком до 16 років) паспорта громадянина України для виїзду за кордон становить 436 шв. крон. (пункт 2 Розділу І «Паспорті дії» Тарифів консульського збору).
ОПЛАТА здійснюється в БЕЗГОТІВКОВІЙ формі банківською карткою через POS термінал в Посольстві або через банк.
ТЕРМІН ОФОРМЛЕННЯ паспорта – до 3 місяців.
Процедури термінового оформлення паспорта законодавством не передбачено.
Для ОТРИМАННЯ виготовленого паспорта один із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників має ОСОБИСТО звернутися до Посольства. Присутність дитини при отриманні документів не потрібна.
БЛАНКИ ДОКУМЕНТІВ
1. - ЗАЯВА другого з батьків про згоду на оформлення дитині паспорта для виїзду за кордон
2. - ВИМОГИ ДО ФОТОКАРТКИ
3. - ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА на оформлення паспорта дитині
4. - ДОВІДКА про порядок оформлення дитині, яка народилася в Україні (до досягнення 14 років), паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
Для оформлення вперше паспорта громадянина України для виїзду за кордон ДИТИНІ – віком до 16 років, яка народилася в Україні, один з батьків якої є іноземним громадянином, один із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників має ОСОБИСТО подати до Посольства України в Королівстві Швеція наступні документи:
1) «ОРИГІНАЛ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ
2) ДОВІДКУ про реєстрацію дитини громадянином України, видану Державною міграційною службою України. Якщо відповідна довідка відсутня, перед оформленням паспорта здійснюється перевірка факту реєстрації дитини громадянином Державною міграційною службою України, що збільшує час оформлення паспорта. В разі підтвердження відсутності реєстрації громадянства потрібно додатково зареєструвати дитину громадянином України (Заява про реєстрацію дитини громадянином України, комплект документів як на паспорт)
3) ОРИГІНАЛ ПОПЕРЕДНЬОГО «Проїзного документа» дитини, або ОРИГІНАЛ «Паспорта громадянина України для виїзду за кордон» того з батьків, до якого внесені дані про дитину
4) ОРИГІНАЛ паспорта громадянина України для виїзду за кордон або внутрішнього паспорта громадянина України ТОГО З БАТЬКІВ, ЯКИЙ ПОДАЄ ЗАЯВУ.
В разі якщо мати або батько після народження дитини змінили прізвище, додатково надаються документи, що підтверджують цей факт (свідоцтво про шлюб, про розлучення, про зміну прізвища тощо).
5) КОПІЮ першої сторінки закордонного паспорта або всіх сторінок внутрішнього паспорта України ДРУГОГО з батьків - громадянина України.
В разі, якщо другий з батьків є іноземним громадянином, подається копія першої сторінки його паспорта.
6) ДОКУМЕНТ, що підтверджує легальне проживання батьків або дитини в Швеції чи в іншій зарубіжній країні. Таким документом може бути: дозвіл на проживання / дозвіл на роботу в Швеції, або ЛМА карта, контракт на роботу, лист Міграційної служби Швеції про прийняття до розгляду клопотання про надання дозволу на проживання/навчання/роботу/возз’єднання з родиною;
7) ЗАЯВУ другого з батьків про згоду на оформлення дитині паспорта для виїзду за кордон (відкрити – ЗАЯВУ).
Заява подається другим із батьків, який є громадянином України. Якщо другий з батьків є іноземним громадянином, то заява не подається.
Заява подається другим з батьків особисто в Посольстві, а в разі неможливості особистої присутності – підпис другого з батьків на заяві має бути нотаріально засвідчений.
Якщо дитина проживає з одним із батьків, подається оригінал та копія одного з таких документів:
• свідоцтво про смерть другого з батьків;
• рішення суду про позбавлення батьківських прав другого з батьків;
• рішення суду про визнання другого з батьків безвісно відсутнім;
• рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
• оригінал витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України;
З цими документами потрібно надати також довідку про реєстрацію місця проживання дитини разом з одним із батьків, який подає заяву-анкету. Довідка видається в Україні органами реєстрації місця проживання.
8) ІНФОРМАЦІЙНУ КАРТКУ (завантажити - КАРТКУ)
9) ФОТОКАРТКУ. ДЛЯ ДІТЕЙ, ЩО НЕ ДОСЯГЛИ 12 РІЧНОГО ВІКУ, подається ОДНА кольорова ФОТОКАРТКА дитини (паспортного зразка) розміром 10 х 15 см (вимоги до фотокартки – як на паспорт, обличчя дитини повинне займати 70 - 80 % фото, фон – білий, дитина на фотокартці має дивитися прямо (завантажити - ВИМОГИ ДО ФОТОКАРТКИ). ПРИСУТНІСТЬ ДИТИНИ, ЯКА НЕ ДОСЯГЛА 12 РОКІВ, ПРИ ОФОРМЛЕННІ ПАСПОРТА - НЕ ОБОВ'ЯЗКОВА.
ДІТИ, ЯКИМ ВИПОВНИЛОСЯ 12 РОКІВ, МАЮТЬ БУТИ ОСОБИСТО ПРИСУТНІ ПРИ ПОДАЧІ ЗАЯВИ НА ОФОРМЛЕННЯ ПАСПОРТА ДЛЯ ФОТОГРАФУВАННЯ ТА ЗНЯТТЯ ВІДБИТКІВ ПАЛЬЦІВ.
ТЕРМІН ДІЇ ПАСПОРТА – дітям, які не досягли 16 річного віку, паспорт оформлюється на 4 роки.
ВАРТІСТЬ оформлення дитині (віком до 16 років) паспорта громадянина України для виїзду за кордон становить 436 шв. крон. (пункт 2 Розділу І «Паспорті дії» Тарифів консульського збору).
ОПЛАТА здійснюється в БЕЗГОТІВКОВІЙ формі банківською карткою через POS термінал в Посольстві або через банк.
ТЕРМІН ОФОРМЛЕННЯ паспорта – до 3 місяців.
Процедури термінового оформлення паспорта законодавством не передбачено.
Для ОТРИМАННЯ виготовленого паспорта один із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників має ОСОБИСТО звернутися до Посольства. Присутність дитини, віком до 12 років, при отриманні документів не потрібна. Діти, яким виповнилося 12 років, мають бути присутні особисто при отриманні паспорта для проходження процедури ідентифікації відбитків пальців.
БЛАНКИ ДОКУМЕНТІВ
1. - ЗАЯВА другого з батьків про згоду на оформлення дитині паспорта для виїзду за кордон
2. - ВИМОГИ ДО ФОТОКАРТКИ
3. - ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА на оформлення паспорта дитині
4. - ДОВІДКА про порядок оформлення дитині, яка народилася в Україні (до досягнення 14 років), паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
Для оформлення нового паспорта громадянина України для виїзду за кордон ДИТИНІ – віком до 16 років, яка народилася в Україні, один з батьків якої є іноземним громадянином, один із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників має ОСОБИСТО подати до Посольства України в Королівстві Швеція наступні документи:
1) «ОРИГІНАЛ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ ДИТИНИ
2) ДОВІДКУ про реєстрацію дитини громадянином України, видану Державною міграційною службою України. Якщо відповідна довідка відсутня, перед оформленням паспорта здійснюється перевірка факту реєстрації дитини громадянином Державною міграційною службою України, що збільшує час оформлення паспорта. В разі підтвердження відсутності реєстрації громадянства потрібно додатково зареєструвати дитину громадянином України (Заява про реєстрацію дитини громадянином України, комплект документів як на паспорт)
3) ОРИГІНАЛ ПОПЕРЕДНЬОГО «Паспорта громадянина України для виїзду за кордон» чи «Проїзного документа» дитини, або ОРИГІНАЛ «Паспорта громадянина України для виїзду за кордон» того з батьків, до якого внесені дані про дитину
4) ОРИГІНАЛ паспорта громадянина України для виїзду за кордон або внутрішнього паспорта громадянина України ТОГО З БАТЬКІВ, ЯКИЙ ПОДАЄ ЗАЯВУ.
В разі якщо мати або батько після народження дитини змінили прізвище, додатково надаються документи, що підтверджують цей факт (свідоцтво про шлюб, про розлучення, про зміну прізвища тощо).
5) КОПІЮ першої сторінки закордонного паспорта або всіх сторінок внутрішнього паспорта України ДРУГОГО з батьків - громадянина України.
В разі, якщо другий з батьків є іноземним громадянином, подається копія першої сторінки його паспорта.
6) ДОКУМЕНТ, що підтверджує легальне проживання батьків або дитини в Швеції чи в іншій зарубіжній країні. Таким документом може бути: дозвіл на проживання / дозвіл на роботу в Швеції, або ЛМА карта, контракт на роботу, лист Міграційної служби Швеції про прийняття до розгляду клопотання про надання дозволу на проживання/навчання/роботу/возз’єднання з родиною;
7) ЗАЯВУ другого з батьків про згоду на оформлення дитині паспорта для виїзду за кордон (відкрити – ЗАЯВУ).
Заява подається другим із батьків, який є громадянином України. Якщо другий з батьків є іноземним громадянином, то заява не подається.
Заява подається другим з батьків особисто в Посольстві, а в разі неможливості особистої присутності – підпис другого з батьків на заяві має бути нотаріально засвідчений.
Якщо дитина проживає з одним із батьків, подається оригінал та копія одного з таких документів:
• свідоцтво про смерть другого з батьків;
• рішення суду про позбавлення батьківських прав другого з батьків;
• рішення суду про визнання другого з батьків безвісно відсутнім;
• рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
• оригінал витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України;
З цими документами потрібно надати також довідку про реєстрацію місця проживання дитини разом з одним із батьків, який подає заяву-анкету. Довідка видається в Україні органами реєстрації місця проживання.
8) ІНФОРМАЦІЙНУ КАРТКУ (завантажити - КАРТКУ)
9) ФОТОКАРТКУ. ДЛЯ ДІТЕЙ, ЩО НЕ ДОСЯГЛИ 12 РІЧНОГО ВІКУ, подається ОДНА кольорова ФОТОКАРТКА дитини (паспортного зразка) розміром 10 х 15 см (вимоги до фотокартки – як на паспорт, обличчя дитини повинне займати 70 - 80 % фото, фон – білий, дитина на фотокартці має дивитися прямо (завантажити - ВИМОГИ ДО ФОТОКАРТКИ). ПРИСУТНІСТЬ ДИТИНИ, ЯКА НЕ ДОСЯГЛА 12 РОКІВ, ПРИ ОФОРМЛЕННІ ПАСПОРТА - НЕ ОБОВ'ЯЗКОВА.
ДІТИ, ЯКИМ ВИПОВНИЛОСЯ 12 РОКІВ, МАЮТЬ БУТИ ОСОБИСТО ПРИСУТНІ ПРИ ПОДАЧІ ЗАЯВИ НА ОФОРМЛЕННЯ ПАСПОРТА ДЛЯ ФОТОГРАФУВАННЯ ТА ЗНЯТТЯ ВІДБИТКІВ ПАЛЬЦІВ.
ТЕРМІН ДІЇ ПАСПОРТА – дітям, які не досягли 16 річного віку, паспорт оформлюється на 4 роки.
ВАРТІСТЬ оформлення дитині (віком до 16 років) паспорта громадянина України для виїзду за кордон становить 436 шв. крон. (пункт 2 Розділу І «Паспорті дії» Тарифів консульського збору).
ОПЛАТА здійснюється в БЕЗГОТІВКОВІЙ формі банківською карткою через POS термінал в Посольстві або через банк.
ТЕРМІН ОФОРМЛЕННЯ паспорта – до 3 місяців.
Процедури термінового оформлення паспорта законодавством не передбачено.
Для ОТРИМАННЯ виготовленого паспорта один із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників має ОСОБИСТО звернутися до Посольства. Присутність дитини, віком до 12 років, при отриманні документів не потрібна. Діти, яким виповнилося 12 років, мають бути присутні особисто при отриманні паспорта для проходження процедури ідентифікації відбитків пальців.
БЛАНКИ ДОКУМЕНТІВ
1. - ЗАЯВА другого з батьків про згоду на оформлення дитині паспорта для виїзду за кордон
2. - ВИМОГИ ДО ФОТОКАРТКИ
3. - ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА на оформлення паспорта дитині
4. - ДОВІДКА про порядок оформлення дитині, яка народилася в Україні (до досягнення 14 років), паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
Для оформлення нового паспорта громадянина України для виїзду за кордон ДИТИНІ – віком до 16 років, яка народилася за кордоном (замість діючого паспорта), у зв'язку з:
- закінченням терміну дії наявного закордонного паспорта;
- необхідністю оновлення закордонного паспорта для подачі документів на продовження дозволу на роботу/проживання в Швеції;
- втратою наявного закордонного паспорта;
- пошкодженням наявного закордонного паспорта;
один із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників має ОСОБИСТО подати до Посольства України в Королівстві Швеція наступні документи:
1) Свідоцтво про народження дитини, видане компетентним органом іноземної держави.
Свідоцтво має бути легалізованим та подане разом з нотаріально засвідченим перекладом на українську мову.
СВІДОЦТВО ПОДАЄТЬСЯ РАЗОМ З ТРЬОМА КОПІЯМИ ВСІХ СТОРІНОК ДОКУМЕНТА
2) ДОВІДКУ про реєстрацію дитини громадянином України, видану Посольством України в країні народження дитини.
3) ПОПЕРЕДНІЙ «Паспорт громадянина України для виїзду за кордон» дитини (в разі втрати паспорта потрібно надати довідку з Поліції Швеції про реєстрацію зверненення щодо втрати закордонного паспорта дитини та копію першої сторінки втраченого закордонного паспорта дитини - в разі наявності);
4) ОРИГІНАЛ паспорта громадянина України для виїзду за кордон або внутрішнього паспорта громадянина України ТОГО З БАТЬКІВ, ЯКИЙ ПОДАЄ ЗАЯВУ.
У разі якщо мати або батько після народження дитини змінили прізвище, додатково надаються документи, що підтверджують цей факт (свідоцтво про шлюб, про розлучення, про зміну прізвища тощо).
5) ОРИГІНАЛ паспорта або КОПІЮ першої сторінки закордонного паспорта або всіх сторінок внутрішнього паспорта України ДРУГОГО з батьків - громадянина України.
У разі, якщо другий з батьків є іноземним громадянином, подається копія першої сторінки його паспорта.
6) ЗАЯВУ другого з батьків про згоду на оформлення дитині паспорта для виїзду за кордон (відкрити – ЗАЯВУ).
Заява подається другим із батьків, який є громадянином України. Якщо другий з батьків є іноземним громадянином, то заява не подається.
Заява подається другим з батьків особисто в Посольстві, В разі неможливості особистої подачі заяви другим з батьків – потрібно надати нотаріально засвідчену заяву про згоду другого з батьків на оформленння дитині паспорта (для цього потрібно роздрукувати зазначену вище заяву, підписати її та звернутися до місцевого нотаріуса для засвідчення підпису на заяві. Заява подається в оригіналі).
Якщо дитина проживає з одним із батьків, подається оригінал та копія одного з таких документів:
• свідоцтво про смерть другого з батьків;
• рішення суду про позбавлення батьківських прав другого з батьків;
• рішення суду про визнання другого з батьків безвісно відсутнім;
• рішення суду про визнання другого з батьків недієздатним;
• оригінал витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України;
З цими документами потрібно надати також довідку про реєстрацію місця проживання дитини разом з одним із батьків, який подає заяву-анкету.
7) ІНФОРМАЦІЙНУ КАРТКУ (відкрити - КАРТКУ)
8) ДЛЯ ДИТИНИ ВІКОМ ДО 12 РОКІВ - ОДНУ ВЕЛИКУ КОЛЬОРОВУ ФОТОКАРТКУ ДИТИНИ розміром 10 см на 15 см (вимоги до фотокартки – як на паспорт, обличчя дитини повинне займати 70 - 80 % фото, фон – білий, дитина на фотокартці має дивитися прямо ( відкрити - ВИМОГИ ДО ФОТОКАРТКИ). ПРИСУТНІСТЬ ДИТИНИ НЕ ПОТРІБНА.
ДІТИ, ЯКИМ ВИПОВНИЛОСЯ 12 РОКІВ, МАЮТЬ БУТИ ОСОБИСТО ПРИСУТНІ ПРИ ПОДАЧІ ЗАЯВИ НА ОФОРМЛЕННЯ ПАСПОРТА ДЛЯ ФОТОГРАФУВАННЯ ТА ЗНЯТТЯ ВІДБИТКІВ ПАЛЬЦІВ.
ТЕРМІН ДІЇ ПАСПОРТА – дітям, які не досягли 16 річного віку, паспорт оформлюється на 4 роки.
ВАРТІСТЬ оформлення дитині (віком до 16 років) паспорта громадянина України для виїзду за кордон становить 436 шв. крон. (пункт 2 Розділу І «Паспорті дії» Тарифів консульського збору).
ОПЛАТА здійснюється в БЕЗГОТІВКОВІЙ формі банківською карткою через POS термінал в Посольстві або через банк.
ТЕРМІН ОФОРМЛЕННЯ паспорта – до 3 місяців.
Процедури термінового оформлення паспорта законодавством не передбачено.
Для ОТРИМАННЯ виготовленого паспорта один із батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників має ОСОБИСТО звернутися до Посольства. Присутність дитини при отриманні документів не потрібна.
БЛАНКИ ДОКУМЕНТІВ
2. - ЗАЯВА про реєстрацію дитини громадянином України
3. - ЗАЯВА другого з батьків про згоду на оформлення дитині паспорта для виїзду за кордон
4. - ВИМОГИ ДО ФОТОКАРТКИ
Яка вартість оформлення нового біометричного паспорта громадянина України для виїзду за кордон?
Вартість оформлення нового паспорта - для осіб з 16 років – 1228 крон (пункти 1 і 2 Розділу І «Паспорті дії» Тарифів консульського збору.
вартість обміну паспорта у звязку з пошкодженням чи втратою діючого паспорта – 1417 крон (пункти 1 і 2 Розділу І «Паспорті дії» Тарифів консульського збору.
Вартість оформлення паспорта для дітей віком до 16 років – 436 крон (пункт 2 Розділу І «Паспорті дії» Тарифів консульського збору.
Яким чином здійснюється оплата консульського збору за оформлення паспорта?
Оплата здійснюється в безготівковій формі банківською карткою через POS термінал в Посольстві або через банк.
Реквізити для оплати консульського збору через банк надаються після попередньої перевірки документів консульським відділом Посольства.
Який термін виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон в Посольстві України в Королівстві Швеція та інших дипломатичних установах України за кордоном?
До трьох місяців з дня подання заяви-анкети та сплати консульського збору.
Я замовляв паспорт. Як перевірити стан оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон?
Для перевірки стану оформлення паспорта відкрийте сайт PASSPORT.MFA.GOV.UA, введіть в "Полі для вводу" ІДЕНТИФІКАТОР СЕСІЇ, отриманий в Посольстві при оформленні заяви на виготовлення нового паспорта для виїзду за кордон та натисніть кнопку "Пошук".
Якщо в розділі "Стан оформлення документа" з'явилося повідомлення "Документ прибув до ЗДУ" Ви можете звернутися до Посольства з питання отримання Вашого паспорта.
Чи можу я залишити свій дійсний закордонний паспорт на час розгляду моєї заяви про оформлення нового біометричного паспорта громадянина України для виїзу за кордон?
Наявний в Вас дійсний паспорт повертається Вам після оформлення заявки на виготовлення нового паспорта. Він підлягає здачі при отриманні нового документа.
Чи можу я залишити свій старий паспорт, після оформлення мені нового паспорта громадянина України для виїзду за кордон?
Ваш попередній паспорт може бути повернутий Вам за Вашою письмовою Заявою про повернення паспорта для виїзду за кордон, що підлягає обміну, після його анулювання у зв’язку з наявністю в ньому віз. Перед цим паспорт підлягає анулюваний, відомості про це вносяться до паспортної інформаційної системи. Анулювання паспорта здійснюється шляхом пробиття не менш як двох отворів у машинозчитуваній зоні на першій сторінці з особистими даними.
Чи можу я мати два паспорта громадянина України для виїзду за кордон?
У разі здійснення регулярних поїздок за кордон та необхідності при цьому завчасного оформлення віз для в’їзду до іноземних держав за обґрунтованою заявою громадянину може бути оформлено другий паспорт. Якщо на день подачі документів на оформлення закордонного паспорта Ви вже маєте два проїзні документи (незалежно від того, чи закінчився їхній строк дії), один з них необхідно здати одразу при подачі документів на оформлення нового паспорта.
Чи можна надіслати документи для оформлення паспорта для виїзду за кордон поштою?
Для подачі документів на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон потрібна особиста присутність заявника або його законного представника - батьків неповнолітніх дітей. Документи на оформлення паспорта поштою не приймаються
Контактні дані відомих Посольству перекладачів?
Перекладачі, які здійснюють переклад документів зі шведської мови на українську мову:
МІХАЛИК ГАЛИНА |
Тел. |
+46 73 672 28 00 |
|
||
ЛЯХОВЧЕНКО НАТАЛІЯ |
Тел. |
+46 76 889 1778 |
|
|
|
|
||
ЄФИМОВА АНАСТАСІЯ |
Тел. |
+46 76 908 81 17 |
|
|
Який тип паспорта громадянина України для виїзду за кордон наразі оформлюється - біометричний чи звичайний?
На цей час оформлюються лише біометричні паспорта громадянина України для виїзду за кордон, у тому числі дітям. Паспорта старого зразка наразі не видаються.
Як перевірити, чи в мене біометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон?
Біометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон позначається спеціальною відміткою на обкладинці, яка вказує на наявність цього чіпа.
Чи можна внести дані (вклеїти фото) про дитину до мого паспорта громадянина України для виїзду за кордон?
Внесення відомостей про дітей та вклеювання фотокарток дітей до паспорта не здійснюється. Натомість у Посольстві можна оформити дитині окремий паспорт громадянина України для виїзду за кордон.
БЛАНКИ ДОКУМЕНТІВ
2. - ЗАЯВА про реєстрацію дитини громадянином України
3. - ЗАЯВА другого з батьків про згоду на оформлення дитині паспорта для виїзду за кордон
4. - ВИМОГИ ДО ФОТОКАРТКИ
5. - ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА на оформлення паспорта дитині до 16 років
6. - ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА на оформлення паспорта особі з 16 років
VFS Global допоможе у експрес доставці паспорта до Посольства України в Швеції.
VFS Global є офіційним партнером з надання послуг експрес доставки українських закордонних паспортів за кордоном.
Для цього необхідно пройти кілька простих кроків, описаних нижче або перейдіть по посиланню -
https://services.vfsglobal.com/upa/en/ukr/apply-passport
1. Дочекайтесь поки статус паспорта зміниться на «ВИГОТОВЛЕНИЙ» та надішліть до Посольства України в Швеції заяву та квитанцію VFS Global.
Вам необхідно повідомити Посольство про бажання замовити послугу експрес доставки за Ваш рахунок, після чого необхідно підписати ЗАЯВУ (якщо паспорт на дитину, заява заповнюється одним із батьків та зазначається прізвище, ім’я дитини,Заява на VFS global – дитина.docx).
2. Оплатити збір за доставку.
Перейдіть на портал VFS Global, щоб ознайомитися із вартістю послуг та здійсніть оплату, ввівши реквізити картки.
Просимо уважно заповнити поля, а саме вхідний номер заявки (це номер ідентифікатора сесії з шести цифр, який Вам видає консульська посадова особа), прізвище, ім'я та по-батькові власника паспорта, Ваш E-mail.
Далі необхідно обрати країну – Швеція – Посольство України в Швеції.
Після успішної оплати, на вказану електронну адресу Ви отримаєте квитанцію та підтвердження замовлення послуги.
3. Надішліть квитанцію про сплату послуги.
Після здійснення успішної оплати, Ви отримаєте на вказану електронну адресу лист-підтвердження з квитанцією, яку необхідно завантажити та надіслати у форматі pdf на електронну адресу Посольства України в Швеції – emb_se@mfa.gov.ua.
У разі питань, будь ласка, телефонуйте +380 443508759 або нідішліть лист на [email protected]
Ви можете перевірити стан оформлення закордонного паспорта на сайті passport.mfa.gov.ua, ввівши номер з шести цифр (це номер ідентифікатора сесії з шести цифр, який Ви отримаєте в Посольстві під час оформлення паспорта). Дочекайтесь поки стан паспорта на сайті passport.mfa.gov.ua зміниться на «Документ виготовлено».
При звичайному оформленні закордонного паспорта його доставлення до Посольства відбувається командирською поштою, тобто з командиром екіпажу українського літака. Використання командирів національних суден для доставлення дипломатичних вантажів є загальноприйнятою міжнародною практикою, зокрема у консульській сфері.
Коли новий паспорт виготовлено на поліграфкомбінаті "Україна", він потрапляє до пакета з іншими паспортами, замовлення на які надійшли з-за кордону. Пакет виготовлених документів передається до МЗС України, де відправлення формуються за напрямами - до конкретних дипломатичних установ України.
Паспорти надсилають не по одному, а після накопичення кількості, достатньої для формування логістично виправданого відправлення.
Загалом від подання заяви про оформлення до отримання нового документа Посольства може пройти до 90 днів.
❓Але що робити, якщо новий закордонний паспорт потрібен якомога швидше?
На такий випадок доступна опція доставлення до Посольства конкретного паспорта кур'єром DHL коштом заявника.
Як замовити експрес доставлення:
1) Подати заяву щодо оформлення паспорта та наприкінці отримати у консула ідентифікатор сесії (6-значний номер, за яким можна відстежити онлайн етапи оформлення нового документа)
2) Перейти на портал послуги UA Passport Express Delivery
3) Ознайомитися з інструкцією
4) Клікнути на кнопку "Оформити"
5) На сторінці сервісу Portmone уважно заповнити поля (зразок нижче)
6) Здійснити сплату послуг доставлення, увівши реквізити кредитної картки Visa або Mastercard
7) На зазначену при оформленні платежу електронну пошту має надійти квитанція про здійснену сплату послуг DHL Express
8) Заповнити заяву (заява на дитину) разом з квитанцією про сплату та надіслати у сканованому вигляді (pdf формат) на електронну адресу Посольства у [email protected]
9) Записатись на прийом до Посольства [email protected] для отримання нового закордонного паспорта
Перевірити стан оформлення та надходження до Посольства вашого паспортного документа можна також на сайті http://passport.mfa.gov.ua/. Для цього введіть в "Полі для вводу" ідентифікатор сесії, отриманий при подачі документів на виготовлення нового паспорта, й натисніть кнопку "Пошук". Якщо в розділі "Стан оформлення документа" з'явилося повідомлення "ДОКУМЕНТ ПРИБУВ ДО ЗДУ" Ви можете звернутись до Посольства з питання отримання Вашого паспорта.
Заявку подано = заяву про оформлення або обмін закордонного паспорта прийнято у роботу
Дані відправлено на перевірку = електронний пакет даних надіслано на перевірку до Головного обчислювального центру ДМС
Дані відправлено на персоналізацію =перевірку пройдено, пакет даних надіслано на підприємство-виробник для виготовлення нового паспорта
Документ виготовлено = до бланка закордонного паспорта було внесено персональну та біометричну інформацію. Документ очікує на відвантаження до МЗС, а звідти - з командирською поштою - до Генерального консульства.
Документ прибув до ЗДУ = документ було доставлено до Посольства України в Королівстві Швеція і ви можете звернутися до Посольства для його отримання.