• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
ЯК ОФОРМИТИ ДОВІДКУ ПРО ВІДСУТНІСТЬ ПЕРЕШКОД ДЛЯ УКЛАДЕННЯ ШЛЮБУ В ШВЕЦІЇ
Опубліковано 26 липня 2018 року о 01:16

У разі необхідності підтвердження сімейного стану (не перебування у шлюбі) з метою реєстрації шлюбу в Швеції громадяни України можуть оформити в консульському відділі Посольства України в Швеції нотаріальну заяву про відсутність перешкод для укладення шлюбу, у якій особа повідомляє про себе, що вона ніколи не перебувала у шлюбі, або про те, що вона раніше перебувала у шлюбі, але зараз її шлюб припинено.

Заява оформлюється виключно за умови особистого звернення громадянина України до консульському відділі Посольства України в години прийому документів на вчинення консульських дій. З порядком прискореного оформлення заяви Ви можете ознайомитись нижче.

Заява складається українською мовою і є офіційним документом, який надається шведській стороні на підтвердження факту відсутності перешкод для укладання шлюбу.

Переклад заяви на шведську мову Посольством не здійснюється. 

Вартість оформлення нотаріальної заяви – 189 шв. крон. Оплата консульського збору здійснюється у безготівковій формі банківською карткою через платіжний термінал (POS-Terminal) в приміщенні консульського відділу Посольства.

 

Якщо Ви ніколи раніше не були заміжні/одружені та на даний час не перебуваєте у зареєстрованому шлюбі, для оформлення «Заяви про відсутність перешкод для укладення шлюбу» потрібно надати:

- оригінал дійсного паспорта громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт) або паспорта громадянина України (внутрішній паспорт).

 

Якщо Ви раніше перебував в зареєстрованому шлюбі, для оформлення «Заяви про відсутність перешкод для укладення шлюбу» потрібно надати:

- оригінал дійсного паспорта громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт) або паспорта громадянина України (внутрішній паспорт);

- документ про припинення попереднього шлюбу, а саме: свідоцтво про розірвання шлюбу, свідоцтво про смерть одного з подружжя, судове рішення про розірвання шлюбу або висновок органів реєстрації актів цивільного стану про  визнання шлюбу недійсним

 

ДЛЯ ПРИСКОРЕНОГО ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВИ про відсутність перешкод для укладення шлюбу Ви можете надіслати на електронну адресу консульського відділу Посольства  [email protected] :

- копію першої сторінки вашого паспорта громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт) чи першої та другої сторінки вашого паспорта громадянина України (внутрішній паспорт), або відомості окрема наступні відомості: прізвище, ім’я та по батькові, дата народження, тип паспорта (закордонний чи внутрішній), серія та номер паспорта, ким і коли він виданий);

- копію документа про припинення вашого попереднього шлюбу (свідоцтво про розірвання шлюбу, свідоцтво про смерть одного з подружжя, судове рішення про розірвання шлюбу або висновок органів реєстрації актів цивільного стану про  визнання шлюбу недійсним

- дані адреси реєстрації вашого місця проживання в Україні;

- контактний телефон

- дата запланованого візиту до Посольства.

В темі листа просимо зазначити: «ваше прізвище» – заява про сімейний стан.

Заява видається в день особисто відвідування вами Посольства, після оплати консульського збору.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux