Посольство України в Королівстві Швеція

Київ 08:50

Військовослужбовці ЗС Швеції продовжать брати участь у багатонаціональному підрозділі “The Joint Task Force of Ukraine” у рамках військової тренувальної місії з підтримки України – операції UNIFIER

03 травня, 09:57

Військовослужбовці ЗС Швеції продовжать брати участь у багатонаціональному підрозділі  - “The Joint Task Force of Ukraine” у рамках військової тренувальної місії з підтримки України – операції UNIFIER.

Операція UNIFIER – місія під егідою ЗС Канади, започаткована у вересні 2015 р. у відповідь на запит Уряду України, та спрямована на надання підтримки ЗС України, утвердженню України суверенною та безпечною державою. Операція UNIFIER є складовою Багатонаціональної спільної комісії у складі Великої Британії, США, Канади, Швеції, Польщі, Литви та Данії. Станом на 1 квітня 2019 р. більше 11 тис. військовослужбовців ЗС України взяли участь у навчаннях у рамках 257 відповідних навчальних курсів, семінарів та тренінгів.

“The Joint Task Force of Ukraine” спрямований на покращення практичних і теоретичних знань українських військовослужбовців. Всі заняття відбуваються у чіткій відповідності зі стандартами НАТО.

Формат українсько-шведської взаємодії у рамках “The Joint Task Force of Ukraine”  – один з ключових елементів поглиблення дво- та багатосторонньої співпраці держав.