Посольство України в Королівстві Швеція

, Київ 00:25

Зустріч з учасниками навчально-ознайомчого візиту до Швеції

29 листопада 2017, 10:30

28 листопада 2017 р. представники економічного відділу Посольства зустрілися зі спеціалістами у сфері енергоефективності та енергетичного менеджменту міських органів влади України, наукових установ та громадських організацій, які перебували в Швеції в рамках навчально-ознайомчого візиту з метою ознайомлення з унікальним шведським досвідом впровадження енергоощадних технологій.

Говорили про величезний потенціал для заощадження енергії в Україні, ефективне використання енергоресурсів та перспективи активізації співробітництва зі Швецією у зазначеній сфері та реалізацію спільних проектів з енергозбереження та переробки побутових відходів.

Гостей ознайомлено з останніми тенденціями розвитку торговельно-економічної співпраці між Україною та Швецією, окреслено алгоритм співробітництва з Скандинавською Екологічною Фінансовою Корпорацією NEFCO та Шведським агентством з міжнародного розвитку та співробітництва SIDA.

Швеція виявилася цікавою країною для вивчення українськими експертами у контексті впровадження енергоощадних технологій, а отриманий досвід корисним для розвитку вітчизняної мережі енергоефективності та активізації відповідного діалогу в Україні.