Посольство України в Королівстві Швеція

, Київ 00:22

У Стокгольмі відбудеться перший Український музичний фестиваль у Швеції

12 вересня 2017, 16:51

23-24 жовтня у м.Стокгольм відбудеться перший Український музичний фестиваль у Швеції "Переосмислюючи Європу: перша зупинка Україна" - українсько-шведський музичний проект, який протягом двох вечорів у найбільших концерт-залах шведської столиці представить 150 молодих талантів з України та Швеції, а саме: найстаріший та найвідоміший український дитячий хор "Щедрик", шведський музичний клас Adolf Fredriks Musikklasser Farsta, Молодіжний оркестр INSO Львівської філармонії та молодих солістів - лауреатів міжнародних конкурсів. Багато українських митців - дітки-вимушені переселенці зі Сходу України.

На сцені в Стокгольмі молоді таланти виступатимуть з відомими шведськими музикантами А.Тарроді, Н.Пасічник, Я.Кораним.

Аудиторія музичних заходів зможе першою почути роботу А.Тарроді Пісні неба – Концертіно – спеціально підготовлену музичну композицію, що заснована на українських та шведських народних мелодіях.

Чекаємо на вас 23 жовтня 2017 р., 19:00, Eric Ericsonhallen – концерт, у ході якого український дитячий хор «Щедрик» виступатиме разом з дітками шведського музичного класу Adolf Fredriks Musikklasser Farsta. Українські дітки – вимушені переселенці зі Сходу України, які пережили жах війни, мовою музики розкажуть про побудову дружби зі шведськими друзями, важливість людяності та мистецтва.

24 жовтня 2017 р., 19:00 – Musikaliska – український дитячий хор «Щедрик», Adolf Fredriks Musikklasser Farsta, Молодіжний оркестр INSO Львівської філармонії і п’ять молодих солістів - біженців війни на Донбасі візьмуть участь у великому заключному гала-концерті разом з відомими музикантами Швеції А.Тарроді, Н.Пасічник та Я.Кораним. 

Слідкуйте за оновленнями інформації на сторінках Посольства України у Королівстві Швеція та Українського Інституту у Швеції, їхніх аккаунтах у мережах “Facebook” та “Twitter”.

Квитки можна придбати: www.tickster.se , www.musikaliska.se