Посольство України в Королівстві Швеція

, Київ 00:27

Уповноважений Президента України з прав дитини М.Кулеба розпочав візит до Королівства Швеція

19 квітня 2017, 17:00

18-21 квітня 2017 р. у Королівстві Швеція з візитом перебуватиме Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

Під час візиту відбудуться зустрічі з Уповноваженим Королівства Швеція з прав дитини Ф.Мальмбергом, помічником Генерального секретаря Шведського агентства міжнародного розвитку та співпраці SIDA Е.Хостад, заступником Генерального секретаря  Всесвітнього фонду “Дитинство” Б.Хольмберг та Координатором програм співпраці з Україною, Польщею та Латвією С.Даркборг, Директором Центру захисту дитини “Barnahus” м.Стокгольм А.Фосбергом та координаторами Центру захисту прав дитини “Maskrosbarn” Л.Дьолгрен та С.Лібе.

У ході зустрічей зі шведською стороною Уповноважений Президента України з прав дитини М.Кулеба обговорить засади впровадження Швецією програм соціальної адаптації дітей, що стали жертвами домашнього насилля, жорстокого поводження, були свідками злочинів та військових конфліктів, тривалий час проживали без родини і були безхатченками.

Окрему увагу буде зосереджено на зміцненні українсько-шведської співпраці в питаннях відновлення довіри дітей до соціальних інститутів влади на прикладі кімнат “соціальної довіри” в органах місцевих соціальних служб, застосування моделі “Barnahus”, що передбачає надання соціально-психологічної допомоги дітям спеціально підготовленими фахівцями, поліцейськими, соціальними працівниками та психологами, які працюють в одній установі.