Посольство України в Королівстві Швеція

, Київ 00:35

Делегація військово-морських сил України на чолі з Першим заступником Командувача ВМС, контр-адміралом А.Тарасовим перебуває з візитом у Королівстві Швеція

21 березня 2017, 10:06

Відповідно до Плану двостороннього співробітництва між Збройними Силами України та Збройними Силами Королівства Швеція на 2017 р., з 20 по 24 березня ц.р. Швецію відвідує делегація військово-морських сил України на чолі з Першим заступником Командувача ВМС, контр-адміралом А.Тарасовим.

Командування ВМС України та ВМС Швеції демонструють зацікавленість у поглибленні двосторонньої співпраці між військово-морськими силами двох країн.

У ході зустрічей відбудеться обмін передовим досвідом розбудови сучасних ВМС, шляхів удосконалення бойової підготовки моряків ВМС та морських офіцерів. Одними з перспективних напрямів співпраці буде питання розвитку сил морської піхоти, системи берегової охорони та необхідних морських компонентів. Також планується обговорення питань спільної участі ВМС обох країн у міжнародних військових навчаннях та обміну бойовим досвідом.