Посольство України в Королівстві Швеція

, Київ 00:34

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України І.Климпуш-Цинцадзе розпочала візит до Королівства Швеція

14 березня 2017, 17:33

14-17 березня 2017 р. у Королівстві Швеція з візитом перебуватиме Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України І.Климпуш-Цинцадзе.

Під час візиту відбудуться зустрічі зі Спікером Шведського Риксдагу У.Аліном, Міністром з питань ЄС та торгівлі А.Лінде, Державним секретарем МЗС Швеції А.Сьодер, членами парламентського Комітету з питань зовнішньої політики.

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України І.Климпуш-Цинцадзе візьме участь у роботі круглого столу з питань співпраці Швеції з НАТО, а також робочому семінарі, присвяченому досвіду Швеції у гендерній освіті та залученні жінок до збройних сил. І.Климпуш-Цинцадзе відвідає Шведський міжнародний центр (SWEDINT), де ознайомиться з основними принципами гендерної політики у ЗС Швеції, залученні жінок до військових програм, миротворчих та посередницьких місій.

У рамках візиту Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України І.Климпуш-Цинцадзе також візьме участь у роботі міжнародної конференції “Єдина та вільна Європа: виклики в регіоні Східного партнерства ЄС”.