Посольство України в Королівстві Швеція

, Київ 14:31

Вища освіта в Україні - корисна інформація від Міністерства освіти і науки України та Українського державного центру міжнародної освіти

11 серпня 2017, 14:00

Державне підприємство "Український державний центр міжнародної освіти" був створений Міністерством освіти і науки України у 2003 р. з метою надання інформаційних послуг іноземним громадянам, які виявили бажання отримати освіту в навчальних закладах України.

Центр як офіційний представник Міністерства освіти і науки України активно співпрацює з:

– вищими навчальними закладами України;

– органами державної влади України;

– дипломатичними представництвами України за кордоном;

– посольствами інших країн в Україні.

Українська система вищої освіти має давню історію становлення та розвитку, завдяки власній фундаментальності вважається однією з найкращих у світі. Діяльність перших вищих навчальних закладів в Україні сягає початку XVII ст., вища школа того часу здобула міжнародного визнання, що сприяло залученню студентів з усього слов’янського світу. Досвідчені викладачі та професори, велике розмаїття спеціальностей, європейські стандарти якості залишаються основними причинами популярності вищої освіти України серед іноземних студентів і сьогодні.

У травні 2005 р. Україна приєдналася до Болонського процесу, який позитивно впливає на інтеграцію української освіти в єдиний європейський освітній простір.

Навчання іноземців в українських вищих навчальних закладах здійснюється українською, російською або англійською мовами. Сьогодні в Україні діє більше 240 вищих навчальних закладів, які займаються підготовкою фахівців для зарубіжних країн, пропонують іноземним студентам широкий спектр спеціальностей у різних галузях знань. Двері українських ВНЗ щорічно відкриваються для студентів із більш ніж 150 країн світу.

Більш детальна інформація щодо можливостей навчання в Україні: http://studyinukraine.gov.ua/uk/navchannya-v-ukraini/pro-vishhu-osvitu-v-ukraini/